Het museum als ontmoetingsplek...
Het museum als ontmoetingsplek...
Wie met onze gastheren en vrouwen en cicerone (museumvraagbaak) in gesprek gaat kan naast de praktische informatie rekenen op interessante ingangen tot en dubbelzinnigheden over de kunst of het museum.
“Het museum en het kunstwerk communiceren ideeën, maar het is de bezoeker die er betekenis aan geeft”, aldus Charles Esche, directeur van het museum.
Of, zoals een van de bezoekers het formuleerde: “Een museumbezoek is voor mij een dagje ontspanning. Ik was vooraf even bang dat er teveel van mij gevraagd zou worden, maar de tags zijn inspirerend en de rondgang door het museum met de cicerone gaf veel nieuwe inzichten.”
<media 2659 - external-link-new-window>Lees hier het persbericht over "5 jaar vrijwilligers".</media>