Tickets
Dinsdag t/m zondag
11:00 - 17:00 uur
Contrast

Internationale veiling van geschonken kunstwerken ten behoeve van Hongaarse kinderen

Andrea, KeesBanningerBazaine, JeanBenner, GerritBieruma Oosting, JeanneBrands, EugèneBrinks, CunoBronger, TitiaMarcks, GerhardBuning, JohanCantré, J.CarassoCitroen, PaulDalenoord, JennyDelvaux, PaulEngelman, HansEyck, CharlesFiedler, HerbertGregoor, JanGroenestein, JanHaas, Aad deHeel, Jan vanHendriks, BerendHofhuizenIsraëls, IsaacKat, Otto B. deKokoschka, OskarLataster, GerLeeuw, Marius deLevigne, HubertLipchitz, JacquesMagritte, RenéMaks, KeesManessier, AlfredMataré, EwaldMiró, JoanNols, FransOpsomer, IsodoorPicart le Doux, JeanRees, Otto vanRitsema, CobaRozendaal, W.J.Simon, LambertSironi, MarioStauthamer, CephasTroostTytgat , EdgardVerwey, KeesWiegersma, HendrikWillems, HenkWolff, deZadkine, Ossip

Andrea, Kees
Banninger
Bazaine, Jean
Benner, Gerrit
Bieruma Oosting, Jeanne
Brands, Eugène
Brinks, Cuno
Bronger, Titia
Marcks, Gerhard
Buning, Johan
Cantré, J.
Carasso
Citroen, Paul
Dalenoord, Jenny
Delvaux, Paul
Engelman, Hans
Eyck, Charles
Fiedler, Herbert
Gregoor, Jan
Groenestein, Jan
Haas, Aad de
Heel, Jan van
Hendriks, Berend
Hofhuizen
Israëls, Isaac
Kat, Otto B. de
Kokoschka, Oskar
Lataster, Ger
Leeuw, Marius de
Levigne, Hubert
Lipchitz, Jacques
Magritte, René
Maks, Kees
Manessier, Alfred
Mataré, Ewald
Miró, Joan
Nols, Frans
Opsomer, Isodoor
Picart le Doux, Jean
Rees, Otto van
Ritsema, Coba
Rozendaal, W.J.
Simon, Lambert
Sironi, Mario
Stauthamer, Cephas
Troost
Tytgat , Edgard
Verwey, Kees
Wiegersma, Hendrik
Willems, Henk
Wolff, de
Zadkine, Ossip
Van 06-12-56 tot 14-12-56

Groepstentoonstelling - Opening : H. Baron van Lamsweerde (hoofdredacteur De Tijd) - Opmerkingen: Tentoonstelling op initiatief van dagblad De Tijd. - Reizende tentoonstelling : Stedelijk Van Abbemuseum ; Stedelijk Museum, Amsterdam ; Gemeentemuseum, Arnhem. - Namenlijst deelnemende kunstenaars onvolledig - Met documentatie