Tickets
Dinsdag t/m zondag
11:00 - 17:00 uur
Contrast

Contact

Algemene informatie

Bezoekadres:
Stratumsedijk 2
5611 ND Eindhoven
Nederland

Postadres:
Postbus 235
5600 AE Eindhoven
Nederland
E: info@vanabbemuseum.nl
T: 040 238 10 00
F: 040 246 06 80

Blijf op de hoogte

✉ Nieuwsbrief
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn

Ticketing

E: ticketshop@vanabbemuseum.nl
T: 040 238 10 97

Museumshop

E: museumwinkel@vanabbemuseum.nl
T: 040 238 10 47

Karel 1 museumcafé

E: info@karel1.nl
T: 040 238 10 62
W: karel1.nl

Reserveringen

E: reserveringen@vanabbemuseum.nl
T: 040 238 10 42
Informatie aanvraagformulier

Marketing, communicatie & pers

Maud Bongers
Senior Marketing, communicatie & pers
E: maud.bongers@vanabbemuseum.nl
T: 040 238 10 19

Kelly Hamers
Marketing, communicatie & pers
E: kelly.hamers@vanabbemuseum.nl
T: 040 238 10 22

Press Office
E: pressoffice@vanabbemuseum.nl

Zoek je beelden, wil je een interview afnemen of heb je andere vragen? Bekijk dan de pagina met persgerelateerde vragen.

Educatie

Glenda Pattipeilohy
E: glenda.pattipeilohy@vanabbemuseum.nl
T: 040 238 10 25

Bruiklenen

Kim Sluijter
Registrar Collectie
E: k.sluijter@vanabbemuseum.nl
T: 040 238 10 29
bruikleenprocedure en algemene bruikleenvoorwaarden

Fotograferen

Er mogen in het Van Abbemuseum foto's gemaakt worden met een smartphone of hand held camera. Professionele fotografen dienen vooraf een afspraak te maken via pressoffice@vanabbemuseum.nl. Voor bruidsreportages gelden afzonderlijke regels. Neem hiervoor altijd eerst contact op.

Aanvragen beeldrecht en reproducties

E: bibliotheek@vanabbemuseum.nl

Bibliotheek

Algemene informatie bibliotheek
E: bibliotheek@vanabbemuseum.nl
T: 040 238 10 49